Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Články
Kdo jsem?

 

Kdo stojí za tímto obchodem? Koho si představit?

Jsem řemeslník, živnostník, truhlář, který pracuje sám na sebe. A jak už to bývá, občas se na světě objeví jev, který byl pojmenován Světová ekonomická krize. Ta mění chování lidí. Ti, co si dříve u takových, jako jsem já objednávali osobně na "dílně", jako na běžícím pásu, objednávají méně, vůbec nebo na internetu.

Mám kamaráda, se kterým občas dostaneme společnou zakázku z Národního parku Českosaské Švýcarsko a ten do mě půl roku hučel, abych si pořídil internetový obchod - já, počítačový analfabet. Nasadil červíka do hlavy. Pak přišla myšlenka, že bych tím, že se do toho internetování pustím, mohl trochu provětrat krásně se povalující mozek. Chci tím říct, že není marné naučit se něco nového, mimo obor. Tak jsem to zkusil a za pomoci manželky, dětí, kamarádů a shovývavých úsměvů dalších kamarádů, rozjel. Naštěstí trvalo internetovým robotům dost dlouho než mě našli, takže jsem měl dostatek času na studium.

Teď, po roce mohu říct, že je to dobrý.

Všem, kteří mi svojí objednávkou projevili a projeví přízeň, děkuji. Vojtěch Huk